اکبر کوراوند :

من در یک خانواده نسبتا مذهبی به دنیا آمدم . مثل هر بچه دیگری وارد مدرسه و شروع کردم تا دیپلم درس خواندم بعد وارد عرصه کار شدم 

وقتی که 20 سال سن داشتم وارد اعتیاد شدم درد سختی حال هر روز من به نابودی بود همه چیزش را از دست دادم

به امید خداوند وارد کمپ های ترک اعتباد شدم و در سن 25 ساله گی کاملا پاک پاک شدم . و در کلاس های ترک اعتباد شرکت میکردم

اونجا به کتاب خوانی علاقه پیدا کردم هر روز هر لحظه عشق کتاب خوانی در من شعله ور تر میشد کتاب تمام جان مرا فرا گرفت 

هر روز یک کتاب جدید هر روز یک عشق تازه و امید به زندگی در من پدیدار میشد.

به شعر فلسفه علم علاقه مند شدم به زندگی زیبا قشنگی که از دستش داده بودم دوباره آن را به دست اوردم.

اینبار با برنامه ریزی عشق بیشتر به زندگی و به امید فردای بهتر شروع کردم به ساختن زندگی ام.

به نویسندی روی آوردم و به کمک خانواده ام در سال 1395 اولین کتاب رسمی من به عنوان (مرغ من بهترین غاز دنیاس و)

شروع به فعالیت کردم 

در سال های بعد کتاب شعر تک بیتی و دو بیتی نوشتم اولین کتاب شعر دو بیتی من در سال 1395 نوشته شد 

به نام(گنج حضور مرا دریاب ) و بعد ها کتاب تک بیتی خداوند پرچم پیروزی من است و چندین کتاب های دیگر نوشتم

در سال1395 اولین کتاب روانشناسیه من به نام(کلینیک شادی و ارامش) نوشتم

و در سال 1397 کتاب های علمی فیزیک نوشتم

و کتاب های من مخاطبین زیادی پیدا کرد چرا که دگرگون ساز همه انسان ها است

بعد از نویسندگی وارد حاشیه های زیادی شدم که من چ بودم ؟از کجا به کجا رسیدم به آرزوی موفقت برای تمام مردم سرزمین . به امید اینده ای روشن برای تمام شما♥

نویسنده،شاعر،روانشناس اکبر کوراوند 

اکبر کوراوند

بیوگرافی اکبر کوراوند

عنوان دومین مطلب آزمایشی من

عنوان اولین مطلب آزمایشی من

کتاب ,های ,شدم ,سال ,نوشتم ,روز ,هر روز ,در سال ,من به ,و در ,کتاب های

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کسب و کار صمدی جزوات کارشناسی ارشد علوم قرآن و حدیث اطلسی های تر دفتر شعر حبیب رضایی رازلیقی لیست سایت های آگهی رایگان اینترنتی فروشگاه لباس در بابل وبلاگ شخصی امیری - کافه و کافی شاپ کیک نت اشک شفق یادداشتهای یک مدرس و پژوهشگر حوزه دفاعی